Název Kategorie Popis
MTV Europe Hudební hudební kanál.
VH1 Hudební hudební kanál
Československo HD Filmový Zaměření na filmovou a dokumentární produkci bývalého Československa.
FilmBox Filmový filmový kanál
AMC Filmový AMC Channel uvádí vybrané filmy ze své filmotéky.
AXN Filmový Stanice zaměřená především na seriály a filmy.
AXN Black Filmový Stanice divákům nabízí zejména dobrodružství a akci, a to jak v klasických žánrech, tak i v dokumentárních či poloimprovizovaných show.
AXN White Filmový Stanice nabízí výpravné seriály, odpolední vysílání je věnováno nekonečným seriálovým řadám, které je pro většinu českých a slovenských diváků zcela nové.
Extreme Sports Sportovní Televizní kanál věnovaný extrémním sportům a souvisejícmu životnímu stylu. Po 24 hodin denně a 7 dní v týdnu nepřetržitě nabízí akční sporty a události. Jde především o akce z na první pohled těch nejvíce vzrušujících sportů, jako jsou moto-X, surfing, snowboarding, skateboarding, BMX, závody na horských kolech, windsurfing, kiteboarding, drag racing, snowmobiling, in-line skating a ještě mnohem více.
Eurosport 1 Sportovní Mezi sporty na tomto sportovním kanálu dominují zejména fotbal, atletika, tenis, cyklistika, plavání, box, snooker, motoristický sport i extrémní a akční sporty.
Eurosport 2 Sportovní Vysílá částečně alternativní sportovní přenosy, jako Evropský basketbal, Národní lakrosovou ligu, Twenty20 cricket, Australskou fotbalovou ligu, surfing a jiné.
Nova Sport 1 HD Sportovní sportovní stanice skupiny Nova
Nova Sport 2 HD Sportovní sportovní stanice skupiny Nova
Sport 1 HD Sportovní sportovní televizní program
Sport 2 HD Sportovní sportovní televizní program
Festival Cinema HD Dokumentární Filmový kanál v HD, který nabízí divákům špičku světové festivalové kinematografie.
Discovery Dokumentární Dokumentární naučný program o vědě, technice, vynálezech, dějinách i přírodě.
Animal Planet Dokumentární Americký dokumentární kanál vysílající vlastní produkci o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích, veterinářích a podobně.
History Channel Dokumentární Kanál, který se věnuje pořadům o historii – faktografickým i zábavným seriálům, speciálům a dokumentům. Divák ve vysílání najde pořady o dějinách starověku, moderních dějinách, vojenské historii a dějiny konfliktů, techniky nebo dopravy.
National Geographic Channel Dokumentární Vysílá převážně dokumentární filmy vlastní produkce.
National Geographic Wild Dokumentární Vysílá pořady o oceánech, národních parcích, divočině a nebezpečených zvířatech.
Spektrum HD Dokumentární Program nabízí populárně-vědecké programy orientované jak na společnost, civilizaci historii a přírodu, tak na cestování, či problémy rodinného života. Stanice nabízí nejen množství programů zakoupených od mezinárodních distributorů, ale klade důraz i na vlastní produkci. A právě lokální charakter odlišuje Spektrum od jiných podobných tématických televizních stanic.
Travel Channel Dokumentární Kanál je věnovaný světovému cestování. Travel Channel přináší praktické rady při výběru a plánování opravdové dovolené a zároveň umožňuje divákům jednoduše sedět a zprostředkovaně si užívat fascinujících míst ve společnosti poutavých reportérů z celého světa.
Minimax Dětský České a zahraniční kreslené příběhy pro děti a dospělé.
Nickelodeon Dětský Program pro děti – vysílání se soustřeďuje především na děti ve věku 6 až 14 let.
Disney Channel Dětský Stanice specializuje na televizní programy pro děti, v posledních letech různorodost diváků vzrostla o starší publikum, kterým jsou většinou teenageři.
JimJam Dětský Program je věnovaný dětem předškolního věku od 1 roku do 6 let. Všem zvídavým a hravým dětem přináší nejslavnější a nejoblíbenější dětské seriály a postavičky, jako jsou například Tomáš a přátelé, Bořek Stavitel, Požárník Sam nebo Barney a přátelé.
BabyTV Dětský Pořady Baby TV vznikají ve spolupráci nejen s předními psychology, ale i se samotnými dětmi. Vysílání Baby TV je plné interaktivních prvků a krátkých programových aktivit, které vhodným způsobem udržují pozornost dětí a zapojují jejich myšlení a fantazii. Baby TV rozvíjí kognitivní schopnosti našich nejmenších a je výborným začátkem pro výuku angličtiny. Kanál je prioritně určen pro děti do tří let. Vysílá anglicky.
Fine Living Dokumentární Dokumentární a lifestylový program se zaměřuje na pět hlavních žánrů – domácnost, vaření, cestování, styl a zdraví.
CBS Reality Dokumentární Vystupují zde skuteční lidé a shlédnete opravdové příběhy. Nejsou zde žádní herci, scénáře ani senzace. Program odráží život takový, jaký je. Můžete vidět mnoho žánrů včetně záchrany a přežití, kriminalitu, příběhy o zvířatech i živelné pohromy. Schéma především zdůrazňuje hrdinství požárníků, policie a nemocničního personálu. Vysílání obsahuje kombinaci záběrů z průmyslových kamer a natáčení během akce.
SkyNews Zpravodajská britská zpravodajská stanice
Deluxe Music Hudební Hudební televizní kanál pro cílovou skupinu dospělých.
Brazzers TV Europe Erotický hard erotický program a je proto určený pro diváky starší 18 let
Playboy TV Erotický erotický kanál
TLC Dokumentární Lifestylová televizní stanice zaměřená především na ženy. Vyjadřuje se k tématům a problémům, se kterými se ve svém každodenním životě setkávají: například zdraví, rodina, kariéra, vztahy, přátelství, móda a volný čas. Její záběr je skutečně široký, od pořadů typu proměna a svatební plánování až po vychovávání dětí, vaření, osobní růst nebo úpravu a dekoraci interiérů.
Film Europe HD Filmový Stanice přináší do středoevropského regionu nejzajímavější filmy téměř z 50 zemí evropského kontinentu, oceněné na mezinárodních filmových festivalech i domácími filmovými cenami, se špičkovými režisérskými a hereckými osobnostmi. Program vysílá v původním znění s titulky.
ČT1 Veřejnoprávní První program česká veřejnoprávní TV.
ČT1 HD Veřejnoprávní První program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT2 HD Veřejnoprávní Druhý program české veřejnoprávní TV v HD rozlišení orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT2 Veřejnoprávní Druhý program české veřejnoprávní TV orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT sport HD Sportovní Čtvrtý program české veřejnoprávní TV orientován na sport v HD rozlišení.
ČT 😀 HD Dětský dětský program české veřejnoprávní TV – vysílá bez reklam
ČT Art HD Kultura kulturní program české veřejnoprávní TV – vysílá bez reklam
Nova HD Soukromá česká soukromá TV stanice v HD rozlišení
Nova Soukromá česká soukromá TV stanice
Prima HD Soukromá rodinný televizní program v HD rozlišení
Prima Soukromá rodinný televizní program
Prima Cool HD Soukromá Vysílání je zaměřeno převážně na mladou populaci ve věku 20 až 40 let.
Prima Love HD Kultura program zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show
Óčko Express Hudební program vysílá metropolitní, angloamerickou a modernější hudbu
Prima ZOOM HD Soukromá Stanice je zaměřena na dokumentární tvorbu a spíše na muže 35-65 let.
NOVA 2 HD Zábava stanice komediálního či zábavného charakteru
Barrandov TV HD Soukromá alternativou ke stávajícím komerčním televizím
Nova Cinema HD Filmový stanice zaměřená na zahraniční filmy a seriály
NOVA ACTION HD Zábava stanice zaměřená na mužské publikum
Relax Soukromá rockové videoklipy, vlastní pořady a lokální zpravodajství regionálních partnerů
STV 1 HD Veřejnoprávní Stanice nabízí široké spektrum pořadů zpravodajských, publicistických, zábavných pořadů a filmů.
STV 2 HD Veřejnoprávní Stanice přináší bohatší nabídku dokumentárně publicistických pořadů, zpravodajství a důležitých sportovních přenosů, ale naleznete zde i zábavné pořady, seriály a filmy.
JOJ Family HD Zábava Program zaměřený na vlastní dramatickou a zábavní tvorbu z TV JOJ. Mimo té vysílá i staré české filmy a seriály nebo další zahraniční tvorbu. Vysílá 14 až 24 hodiny denně v českém jazyce.
TA3 HD Zpravodajská První soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku.
Óčko Hudební hudební program
Óčko GOLD Hudební česká i zahraniční hudba ze šedesátých až do poloviny devadesátých let
NOVA GOLD HD Zábava stanice zaměřená na archivní program televize Nova
TV NOE Soukromá Vysílání zaměřené na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.
regionalnitelevize.cz Regionální Program se věnuje převážně regionálnímu a lokálnímu tv zpravodajství a propagaci turisticky atraktivních míst a akcí v jednotlivých oblastech ČR. V současné době spolupracuje s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí
KiKA Dětský německá dětská televizní stanice
RT Doc HD Dokumentární původní produkce dokumentárních filmů, většinou zaměřených na Rusko (anglicky)
Russia Today HD Zpravodajská Ruské pravodajství každých 30 minut, kulturní, zábavné, dokumentární filmy nebo talk show. Vysílání v angličtině. V americe je druhou nejsledovanější zahraniční zpravodajskou stanicí po BBC News.
TV lux Soukromá slovenská katolická televize
Šlágr TV HD Hudební hudebně-teleshoppingová stanice zaměřená na československou lidovou televizi
WDR Veřejnoprávní německá zpravodajská stanice
OKO1 HD Regionální klášterecký zpravodajsko-informační televizní program (Klášterec nad Ohří)
Dakr TV Regionální Regionální zpravodajství, publicistika zaměřená na denní život v mosteckém regionu, komunální politika, kultura atd. Postupně budou zařazeny také lifestylové magazíny a dokumenty z mosteckého regionu, příroda a turistika, sport a motorismus, domácnost a rodina, kultura a hudba, technika a hobby, zdraví a životní styl a podobně.
Focus TV Regionální zpravodajsko-informační televizní program (pro Kadaň a Klášterec nad Ohří)
Rebel Hudební program zaměřený na hudbu, lifestyle a zábavu
3sat Veřejnoprávní kulturně orientovaný program
Arte HD Veřejnoprávní německo – franzouzský kulturní kanál
BBC World News Zpravodajská britská zpravodajská stanice
TVP 1 HD Veřejnoprávní polská veřejnoprávní TV
TVP 2 HD Veřejnoprávní polská veřejnoprávní TV
TV8 HD Interaktivní slovenská televize s nabídkou audiotextových služeb – hry, kvízy, interaktivní pořady
ORF1 Veřejnoprávní rakouská veřejnoprávní televize
ORF2 Veřejnoprávní rakouská veřejnoprávní televize
Astra 3D demo Ostatní Určen zejména prodejcům a montážním firmám, které propagují elektroniku a možnosti příjmu obsahu ve trojrozměrném obrazu – krátké spoty ze sportu, hudby a zábavy.
France24 Zpravodajská francouzská zpravodajská stanice
ČT24 HD Zpravodajská Zpravodajský program české veřejnoprávní TV. Vysílá 24 hodin denně zprávy a publicistiku. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci.
Kino Svět Dokumentární Program je zaměřený na dokument, film a magazíny.
Slušnej kanál Hudební rocková TV – od rocku po nejtvrdší styly
Sport 5 Sportovní Stanice je zaměřena na automobilový sport a automobilismus, ale zaměří se i na další sporty. Do programu jsou zařazeny magazíny a dokumenty týkající se automobilismu, pořady o představování novinek na automobilovém trhu, přímé přenosy závodů i kvalifikací z mistrovství. Dále se ve vysílání objeví další informace, dokumenty, magazíny, zpravodajství, publicistiku i pořady zaměřené na kombinace sportu, zdravé výživy, krásy i vzdělávací pořady.
TV OK plus Internetová televize pro žatecký region – zpravodajství a kulturní dění
GRAPE SC Infokanál Internetová Infokanál společnosti GRAPE SC ….najdete zde např. návod jak používat set-top-box Arris 1113 aj.
Kino Barrandov HD Filmový Programová skladba obsahuje premiéry a reprízy převážně filmů a seriálů, zejména zahraniční provenience různého žánrového zaměření, například romantických, historických, rodinných, dále i trillerů a krimifilmů se skutečnými příběhy, sci-fi, filmy katastrofické, westerny a válečné, komedie a dramata. V nočních hodinách jsou zařazovány erotické pořady a horory.
Barrandov Plus HD Dětský dětský a dokumentární program
Barrandov FAMILY Hudební program s pořady vlastní tvorby doplněný o akviziční tvorbu řady významných dodavatelů mezi jinými FremantleMedia nebo NBC Universal
Prima Comedy Central Zábava všeobecně zábavní program zaměřený na americkou produkci
Prima MAX HD Filmový Vysílá dramatickou mimoevropskou tvorbu, zejména severoamerické provenience. Obsah: filmy, seriály, různé formáty reality show.
Mňam TV Dokumentární Televizní program o vaření a životním stylu. Primárně se zaměřuje na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi. Kromě kulinářských show se chystají i diskusní pořady a vlastní reality show.
Mňau TV Dokumentární Televizní stanice přináší pořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping.
Retro Music TV Hudební Stanice zaměřená na hudební produkci od počátku 60. do první poloviny 90. let dvacátého století (horní hranice se s časem přiměřeně posouvá) s důrazem na českou a slovenskou archivní produkci. Převažující podíl bude tvořit produkce tzv. středního proudu popu a rocku.
Das Erste Zpravodajská Produkce regionálních německých veřejnoprávních televizí.
EbS Zpravodajská Přímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.
EbS+ Zpravodajská Přímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.dalších materiálů.
Markíza International Soukromá soukromá slovenská televizní stanice
Infokanál LT Regionální  
Praha TV Regionální Zpravodajství, kultura, sport, videotext, upoutávky, dokumenty, reklama, sponzoring, teleshopping.
Regionální televize Litoměřicko Regionální  
TVP Historia Dokumentární polská veřejnoprávní televize orientovaná na historii
TVP Info Zpravodajská Polská veřejnoprávní zpravodajská televize – vysílá informace z Polska i ze zahraničí, živé přenosy, tiskové konference a další události, počasí, sportovní servis, ekonomické služby, veřejné záležitosti, žurnalistika a regionální televizní programy.
TVP Kultura Zpravodajská polská veřejnoprávní televize orientovaná na kulturu
TVP Rozrywka Zpravodajská  
TVP 3 Zpravodajská  
ZDF Zpravodajská Německá celoplošná veřejnoprávní televize.
ZDF info Zpravodajská Německá veřejnoprávní televize. Obsah: informační pořady a zpravodajství.
ZDF neo Zpravodajská Německé zábavní relace, fascinující dokumenty, zábavní hudební pořady, hrané filmy, úspěšné mezinárodní seriály a komedie. Celovečerní filmy nebudou jenom americké produkce ale také kvalitní evropské filmy, které nejsou zajímavé pro komerční televize.
Ukraine 24 Hudební ukrajinský hudební kanál
Bloomberg Europe Zpravodajská burzovní zpravodajství v angličtině
Al Jazeera Zpravodajská katarská zpravodajská stanice v angličtině
Thai TV Global Network Zpravodajská zpravodajství, informace, zábava z Thajska
VTV4 Zpravodajská vietnamské vysílání do zahraničí, zpravodajství, seriály a další
HBO HD Filmový Stanice vysílá hollywoodské a české celovečerní filmy uváděné krátce po kinopremiérách.
HBO 2 HD Filmový Stanice ro celou rodinu. V hlavním vysílacím čase přináší komediální anebo animované dětské filmy a seriály. Noční vysílání patří těžším žánrům jako jsou thrillery, dramata a horory.
HBO 3 HD Filmový Současné seriálová tvorba a kultovní snímky z originální produkce HBO. Humorem prošpikované filmy a seriály, originální show s proslavenými baviči, komediální série z produkce HBO a speciály.
HBO GO Filmový Videotéka s nabídkou stovek hodin pořadů z originální produkce HBO a hollywoodských studií. Jen ty nejlepší filmy a seriály. Už nepotřebujete televizi ani set-top box, stačí Vaše mobilní zařízení. Sledujte filmy jednoduše, bez stahování a reklam, v češtině nebo v originálním znění.
Cinemax HD Filmový Americké a mezinárodní filmy, seriály z vlastní produkce Cinemaxu, dramata, komedie, akční, dobrodružné a kriminální filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy.
Cinemax 2 HD Filmový Artový program oproti hlavnímu Cinemaxu, zaměřený na evropské i mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, artové počiny, inspirativní i emotivní příběhy.
CS Film Filmový Stanice je zaměřena pouze na českou a slovenskou filmovou tvorbu, především na filmy starší než z počátku 90. let, které čerpá z filmových fondů.
CS Mini Dětský Stanice je věnován dětem od tří let do dvanácti let a vysílá české a slovenské dětské filmy.
Filmbox Plus Filmový Lahůdka pro milovníky filmového umění.
Golf Channel HD Sportovní Kanál věnovaný exkluzivně golfu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Film+ Filmový Filmový kanál americké a evropské kinematografie pro celou rodinu. Přináší širokou paletu filmů všech žánrů a neustále obnovuje obsahovou stránku o exkluzívní televizní premiéry dobře známých a úspěšných kino titulů.
Fishing & Hunting Dokumentární Špičkové dokumentární filmy věnované rybářským a loveckým oblastem z celého světa po celých 24 hodiny denně 7 dní v týdnu. 60 procent vysílacího času bude věnováno pořadům o rybaření a zbývající čas (40%) obsahu o lovu. Vysílání je cíleno na muže ve věku od 19 do 59 let.
FilmBox Premium HD Filmový Stanice vysílá hollywoodské a mezinárodní filmy a televizní seriály.
Filmbox Family Filmový Filmový kanál je určen speciálně pro potřeby rodin. Stanice také přináší filmy vhodné pro nejmladší diváky. Vysílání v českém jazyce.
Fightbox HD Sportovní stanice zaměřená na bojové sporty
360 TuneBox HD Hudební Hudební HD stanice se chce zaměřit na méně známé a nové interprety, zaměření na hip hop, indie rock, populární a elektronickou hudbu. Každý měsíc 100 nových videoklipů.
DocuBOX HD Dokumentární Stanice nabízí širokou škálu filmů a televizních programů, které do sledování a vzdělávání zapojí diváky všech věkových kategorií .
Erox HD Erotický erotický kanál
Eroxxx HD Erotický erotický kanál
FashionBOX HD Móda Stanice vysílá pořady o módě a životním stylu.
Fast & FunBox HD Sportovní Lifestylový sportovní kanál nabízející pořady nabité adrenalinem, směs extrémních sportů od motokrosu, snowboardingu a skateboardingu, velké množství disciplín a soutěží z celého světa.
Filmbox Arthouse Filmový Kanál zaměřený na nezávislou a artovou tvorbu z celého světa. Nejkvalitnější ze světové kinematografie, novinky ze světových festivalů Sundance nebo Berlinale a kombinuje to se zajímavými filmy nových talentů.
FilmBox Extra HD Filmový filmy pro náročné
     

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. více informací

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Zavřít